Четвер, 04 червня 2020
. 16 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.45/26.85
ukenru

Новини України

На Житомирщині батьки вбили 5-річну дитину, тіло спалили, а рештки викинули на вулицю

Вбивство сталося ще 2018 року. 

Перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін повідомив про вбивство 5-річної дитини її батьками. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає  ТСН.

 

За його словами, 27 травня до поліції Житомирщини надійшла інформація про те, що 50-річний чоловік вбив свою п'ятирічну доньку. 

“Під час перевірки інформація знайшла своє підтвердження. Мати дитини повідомила, що ще в серпні 2018 року її співмешканець під час сварки штовхнув дитину, яка впала та вдарилися головою. Малеча втратила свідомість. Після невдалих спроб штучного дихання дитини, співмешканець жінки, розпаливши вогонь в печі будинку, спалив тіло дитини, а кістки виніс на вулицю”, - повідомив Аброськін.

 

Заступник голови Нацполіції уточнив, що дитину можна було врятувати. Ще 2015 року рішенням районного суду за позовом органу опіки та піклування райдержадміністрації малолітню дитину було відібрано у батьків та передано на опікування служби у справах дітей до дитячого будинку сімейного типу.

Але у квітні 2018 року дитину вже за рішенням Житомирського апеляційного суду повернули біологічним батькам, а через чотири місяці вони її вбили та спалили.

За інформацією прес-служби поліції області, вбивство сталося в одному з сіл Овруцького району. 

Правоохоронцям повідомили, що батьки вбили свою дитину. Коли патрульні приїхали до будинку, то попросили 41-річну матір показати своїх дітей.

“Вона винесла з оселі дитину, вбрану у дівчачі речі. Однак правоохоронці запропонували матері показати усіх трьох дітей. Так було викрито, що за дівчинку жінка видає свого 3-річного сина. Коли ж остаточно з’ясувалось, що потрібної дитини немає, батьки зізнались у страшному злочині, учиненому близько 8 місяців тому”, - повідомляє прес-служба. 

Зазначається, що 2009 року жінку позбавили батьківських прав на двох синів через пристрасть до алкоголю і невиконання батьківських обов’язків. Потім у них народилась донька, яку також забрали з сім’ї. Вона жила у названій родині, але дитину повернули батькам.

Наразі батьки обоє затримані слідчими у порядку ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина