Понеділок, 18 січня 2021
. -13 oC пасмурно

EUR 33.65/34.25 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ в Луганській області (фото)

Pin It

 

Це перший робочий візит президента.

Президент України Володимир Зеленський здійснив першу робочу поїздку в Луганську область, де оглянув позиції військовиків у Станиці Луганській та Щасті. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт  112.

 

"Голова держави поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів. У Станиці Луганській президент побував на передовій, зокрема на посту спостереження та бліндажах. Найближча позиція супротивника – за 400 метрів", - йдеться в повідомленні.

Оглянувши побутові умови, в яких перебувають захисники, Зеленський зазначив необхідність покращення забезпечення. "Умови для військових, які захищають Україну, повинні бути нормальними", - сказав президент.

Окрім того, Зеленський заслухав доповідь командувача операції Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС. В нараді взяв участь начальник Генерального штабу - головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина