23.09.2019
. 13 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

Зеленський розповів, як в Україні подолати проблеми наркоманії і алкоголізму

Президент переконаний, що держава повинна ухвалити закони, які були б спрямовані на підтримку антинаркотичних організацій

Президент України Володимир Зеленський вважає, що держава повинна на рівні законодавства забезпечити підтримку організацій, які допомагають залежним людям повернутися до здорового життя. Про це він заявив під час виступу на відкритті літнього табору Міжнародної антинаркотичної асоціації, куди він приїхав разом із дружиною Оленою Зеленською, повідомляє  сайт LK, з посиланням на  112.ua

"Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава повинна звертати увагу на це питання. Всі, а перш за все політики, повинні підтримувати, приїжджати, цікавитися, які є проблеми, повинні показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання у цілому", - сказав Зеленський.

На думку президента, держава може вирішити проблеми наркотичної та алкогольної залежностей, ухваливши законодавство, спрямоване на підтримку асоціацій, які займаються залежними людьми.

Зеленський переконаний, що держава має захищати молодь і інших українців від алкоголізму і наркоманії.

Для цього потрібно сформувати чіткий план заходів для вирішення цих проблем, вважає президент.

Зазначається, що Володимир Зеленський надає підтримку Асоціації та її підопічним вже кілька років. Сам антинаркотичний табір був організований у пансіонаті "Пролісок" в Київській області.

У запуску роботи табору також взяли участь представники Міжнародної антинаркотичної асоціації, молодь, наркологи, представники медичних установ, фахівці з профілактики залежності та популяризації здорового способу життя.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина