Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини України

На Хмельниччині внаслідок негоди підтопило домогосподарства

Рятувальники допомагають ліквідувати наслідки.

 

Повідомлення про підтоплення приватних домогосподарств рятувальникам почали надходити вчора, 25 травня, після того, як Хмельниччиною пройшла сильна гроза. Пише  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Як повідомляють у прес-службі Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, найбільше шкоди негода завдала в Ізяславському, Старокостянтинівському, Білогірському, Деражнянському районах та в місті Хмельницький.

«Надзвичайники відкачували воду з прибудинкових територій за допомогою пожежних насосів встановлених на автомобілі, переносних та мобільних мотопомп, - йдеться у повідомленні. - Загалом до ліквідації негоди було залучено 6 одиниць техніки та 21 чоловік особового складу».

Станом на 20 годину 25 травня було надано допомогу щодо ліквідації наслідків негоди 9 приватним домогосподарствам. Роботи в даному напрямку тривають.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина