23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

Зеленський скасував два укази Порошенка

Президент скасував укази свого попередника про звільнення Артеменка з посади члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на посаду Горковенка. Повідомляє видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

Президент Володимир Зеленський скасував укази свого попередника Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на таку посаду Володимира Горковенка. Відповідні укази опубліковані на сайті глави держави.

Так, указом №322/2019 президент скасував указ від 4 травня №186 про звільнення Артеменка.

Разом з тим своїм же указом №324/2019 звільнив Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Також указом №323/2019 скасовано указ Порошенка від 4 травня про призначення Горковенка членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, Зеленський скасував указ про призначення заступника глави АП. Документ про призначення Олени Зеркаль заступником глави адміністрації президента назвали як "нереалізований указ". Раніше ЗМІ повідомили, що Зеркаль відмовилася від посади заступника голови АП. Олена Зеркаль погоджувалася бути тільки уповноваженою з питань міжнародних судів України відносно РФ.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина