23.09.2019
. 13 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

ЗНО з української мови: які порушення фіксували на Хмельниччині

По області четверо учасників мали при собі мобільні телефони, передає  Live Кам'янець  з посиланням на  сайт Є.

Учора, 23 травня, в Україні випускники шкіл та усі ті, хто бажає вступати що вищих навчальних закладів, здавали ЗНО з української мови та літератури. Як повідомила методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, на Хмельниччині цьогоріч для проходження тесту зареєструвалось 11515 осіб.

«Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні взяло 11 292 осіб, не з'явилось 223 людини. Загальна явка по області становити 98,1%. Це хороший показник, ми майже щороку такий маємо. Не з'явились зареєстровані учасники в основному через хворобу. Працюють пункти прийому заяв на додаткову сесію і ми їх там чекаємо», - зазначила Ірина Ковальчук.

За її словами, на ЗНО з української мови та літератури виявили декілька порушень. Під час технологічної перерви у чотирьох учасників були при собі мобільні телефони. Усі випадки зафіксували на пунктах тестування у місті Хмельницькому.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина