23.09.2019
. 13 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

Добрива з праху: у Вашингтоні дозволили робити компост з покійників

Такий спосіб поховання допоможе боротися з дефіцитом місця для кладовищ. 

Про це повідомляє інтернет-видання Live Кам'янець з посиланням на  сайт ТСН.

У штаті Вашингтон (США) ухвалили закон, який дозволяє перетворити тіло покійного в компост. Про це повідомляє видання ВВС.

 

Документ був підписаний губернатором штату Джеєм Інслі. Відтепер замість кремації або похорону, люди можуть перетворити своє тіло в добриво для ґрунту після смерті. 

Ухвалення закону просувала засновник компанії, яка першою могла б надавати послуги з компостування людських тіл, Катріна Спейд. За її словами, переробка тіл - природна, екологічна і безпечна альтернатива бальзамування, поховання чи кремації. Саме так можна знизити викиди вуглецю і скоротити кількість використаної землі.

 

Компанія Спейд поміщає тіло покійника в сталевий контейнер з люцерною, соломою і тирсою, де воно розкладається природним чином протягом 30 днів. Потім родині віддають ґрунт, який вони можуть використовувати під час посадки квітів, овочів або дерев. Від такої процедури можна отримати до двох тачок родючої землі. Зазначається, що у Швеції тіла вже компостують. А у Великій Британії дозволено ховати небіжчиків у біорозкладній труні або взагалі без неї. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина