23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

Жителів області попереджають про підвищення рівня води у річках

Можливе подальше затоплення заплав та сільгоспугiдь.

За даними Українського Гідрометцентру, внаслідок значних дощів 20-21 травня на річках продовжиться ріст рівнів води. Повідомляє  видання LK, з посиланням на  сайт "Є".

«У зв'язку з очiкуваними значними дощами, 20-22 травня на лiвих притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька області) продовжиться пiдйом рiвнiв води на 0,2 - 1,2 метра. Мiсцями можливе подальше затоплення заплав та сільгоспугiдь. Також можливе формування значного мiсцевого стоку», - зазначають в Головному управлінні ДСНС в Хмельницькій області.

 

Разом з тим надзвичайними попереджають про погіршення погодних умов в окремих областях України, зокрема і в Хмельницькій оласті також. За даними Українського Гідрометцентру, 20 травня очікуються грози, пориви вітру та шквали 15-20 метрів за секунду.

За оперативною інформацією ДСНС в Хмельницькій області, станом на вчорашній день внаслідок несприятливих метеорологічних умов (сильні пориви вітер) по причині спрацювання автоматичної системи захисту електроліній та електророзподільного обладнання на території Хмельницької області було відключено від електропостачання 82 населених пункти, у 12 районах області. На 18 годину 19 травня усі населені пункти області під’єднанні до енергомережі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина