23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

До Хмельницького на виставку привезли понад сотню кішок

Представлено 20 різних порід.

Упродовж двох днів у Хмельницькому відбувалась виставка котів. Вже сьомий рік поспіль захід організовує хмельницький клуб любителів кішок «Оскар», передає  інтернет-видання Live Кам'янець  з посиланням на  сайт Є.

«Тема цьогорічної виставки символічна і має назву «Кубок Будди». У нас представлена дуже рідкісна порода кішок сіамська орієнтальна, маємо аж 15 таких тварин. Про цю породу існує легенда. Коли сіамська кішка відправила свого кота на війну, то він їй доручив охороняти храм Будди. Після народження кошенят, щоб не спускати з Будди очі, вона тримала потомство хвостиком, аби вони не порозбігались, а очима слідкувала за монументом. Тому в цих кішок така особливість – тоненький закручений хвостик і, складається враження, що в погляді є косоокість», - розповідає Юрія Шнурова голова хмельницького обласного клубу любителів котів «Оскар».

 

За її словами, загалом на виставці було представлено 20 різних порід, найбільше великої породи мейн кунів. Пані Юлія каже, такі кішки популярні серед відвідувачів виставки і взагалі людей, які займаються цими тваринами. Цьогоріч менше бенгальської породи, хоча на попередніх виставках вона вигравала приз глядацьких симпатій. 

«Серед учасників – власники тварин з Хмельницького, Чернігова, Дніпра, Кривого Рогу, Тернополя, Львова, Луцька, Вінниці, Києва. Наразі оцінюємо 120 тварин», - додала Юлія Шнурова.

Найкращу кішку обирають відвідувачі виставки, ну а професійне журі визначає найдостойніших серед окремих порід. Саме вони перевіряють чи здорова і як доглянута тварина.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина