Середа, 03 червня 2020
. 14 oC облачно с прояснениями

EUR 29.50/30.15 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

Скільки коштує випускний 2019: ціни на ресторан, одяг і розваги

Яку суму доведеться викласти за святкування випускного вечора 2019 – читайте в матеріалі. До кінця навчального року залишилися лічені тижні. А, отже, незабаром випускні вечори. Дівчата вже шукають випускні сукні, замовляють макіяж і зачіску, хлопці у пошуках елегантних костюмів. Яку суму потрібно витратити батькам цього року на випускний? Про це пише  видання LK, з посиланням на  fakty.ua.

Місце святкування

Ціни на випускний порівняно з минулим роком не надто зросли. Середній чек на людину становитиме приблизно на 5-10% вище, ніж у 2018-му.

Святкування випускного в середньому кафе обійдеться мінімум в 1,5-2 тис. грн з людини, включаючи алкоголь.

Для тих, хто вважає за краще виїжджати на природу з шашликами, можна вкластися і в 500 грн з людини. За бажання можна орендувати великий навіс або альтанку, які обійдуться в 4-20 тис. грн, залежно від її розмірів.

Випускні сукні та костюми

Яскрава та пишна випускна сукня коштуватиме від 3 тис. грн до 5 тис. грн. За брендовий одяг доведеться викласти від 10 тис. грн.

За макіяж, зачіску і манікюр додатково доведеться викласти приблизно 1 тис. грн.

Пристойний варіант чоловічого костюму обійдеться не менше, як у 2-4 тис. грн. Заощадити можна, взявши його в оренду. Зазвичай за неї платять 20-30% вартості вбрання.

На аксесуари та святкове взуття також доведеться витратитися. Наприклад, жіночий клатч до сукні коштуватиме близько 600-700 грн,  жіночі та чоловічі туфлі – від 800 до 2,5 тис. грн.

Послуги фотографа обійдуться в середньому ще від 800 грн за годину. Відео-оператору доведеться заплатити від 2 тис. грн.

Ведучий випускного вечора коштує 3-5 тис. грн, музиканти або ді-джеї – до 5 тис. грн.

Фотоальбом випускника додає до загального чеку ще 500-700 грн. Сюди ж можна приплюсувати витрати  на квіти і подарунки вчителям.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина