Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

На Хмельниччині затримали прокурора під час отримання хабара

Держслужбовця затримали під час отримання коштів.

 

На Хмельниччині затримали прокурора обласної прокуратури під час отримання 2500 доларів від підприємця, опубліковано на сайті Державного бюро розслідувань. Повідомляє  видання LK, з посиланням на "Є".

«За попередньою інформацією, прокурор вимагав 2500 доларів від фізичної особи-підприємця. Вказаний прокурор був процесуальним керівником у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом незаконного використання знака для товарів і послуг (частина 3 статті 229 Кримінального кодексу України). Кошти від підприємця він вимагав за своєчасне інформування про проведення негласних слідчих (розшукових) дій та обшуків по вказаному кримінальному провадженню та подальше його закриття», - йдеться у повідомленні.

 

Прокурора затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання коштів. Слідчі ДБР готують йому повідомлення про підозру в отриманні та вимаганні неправомірної вигоди (частина 3 статті 368 КК України).

У разі доведення вини, прокурору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади протягом 3 років.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина