22.07.2019
. 18 oC облачно

EUR 28.75/29.40 USD 25.75/26.15
ukenru

Новини України

У Каліфорнії на берег вимило дев'ять мертвих китів

Майже половина китів загинула через голод. Таку кількість смертей серед китів назвали аномалією.

У Каліфорнії майже за два місяці дев'ять морських ссавців були знайдені мертвими в районі затоки Сан-Франциско. Ця низка смертельних випадків, які, за словами експертів, були викликані в основному ударами човнів або недоїданням - явище незвичайне. Про це пише  інтернет-видання LK, з посиланням на  газету  Кореспондент.

"Це дуже незвично. Середній вік - це коли у нас від одного до трьох [мертвих] сірих китів за сезон. Це вже втричі більше, причому всього за два місяці", - зазначив Падрайг Дюїньян, головний дослідник-патологоанатом Центру морських ссавців.

Було встановлено, що чотири з дев'яти смертей китів, які були підраховані і вивчені Центром морських ссавців, були викликані недоїданням, тоді як три інші були викликані ударами китів про кораблі.

Передбачається, що в результаті зіткнення з кораблем загинув і четвертий кит, а причина смерті дев'ятої тварини, виявленої 30 квітня, так і не була встановлена.

За словами Дуїньяна, біологи спостерігають тривожну тенденцію виснаження сірих китів вгору і вниз по узбережжю в цьому році.

Відомо, що в штаті Вашингтон з квітня на державні пляжі вимило 13 мертвих сірих китів. Передбачається, що голод також зіграв роль в цих смертях.

"Гіпотеза полягає в тому, що минулого літа ці кити були на Алясці, і їм або доводилося подорожувати, або не вистачало здобичі, щоб набрати достатньо жиру для міграції", - зазначив фахівець.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина