Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Українка, постраждала у "Шереметьєво", сиділа в центрі літака і дивом врятувалась

Всі її сусіди значаться у списку загиблих. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт ТСН.

Дев’ять людей, постраждалих у авіакатастрофі в аеропорту "Шереметьєво", залишаються в лікарнях Москви, йдеться у ТСН.16:45.

До лікарні імені Скліфософського доправили членів екіпажу цього рейсу: двох пілотів та бортпровідницю. Також у цьому лікувальному закладі перебуває Тетяна Бєлік, яка, ймовірно, є громадянкою України. Наразі цю інформацію перевіряють наші дипломати і ще офіційно не підтвердили. Тутешні лікарі чітко кажуть, що потерпіла - українка. Її стан прокоментувала очільниця російського МОЗу.

"В інституті Скліфосовського 4 пацієнтів. Одна важка пацієнтка 50 років з політравмою, з термоінгаляційною травмою, тобто, з опіком верхніх дихальних шляхів... опіки полум'ям не більше 15 відсотків відносно поверхні", - повідомила міністр охорони здоров'я Росії Вероніка Скворцова.

Стало відомо, що Тетяна сиділа у дванадцятому ряду фактично у середині літака. Ті, хто були поруч і далі - у списку загиблих. Тетяна вижила справді дивом, можливо тому, що її крісло було біля проходу і вона встигла в останню мить залишити літак. Після такої страшної аварії представники російської влади обіцяють допомогти травмованим. З тими, хто не отримав травм, зараз працюють психологи.

Нагадаємо,  в аеропорту Москви пасажирський літак загорівся під час приземлення

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина