Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Кіберполіція закрила популярні онлайн-кінотеатри в Україні

Українська кіберполіція закрила онлайн-кінотеатр Kinogo і ще три піратські сайти з безкоштовними фільмами.

Співробітники кіберполіції України припинили діяльність чотирьох піратських інтернет-ресурсів: kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top і kino-hd.top, повідомляє  видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

За їхніми даними, щодня ці сайти налічували понад 100 тис. переглядів, а сайт Kinogo є одним з найвідоміших піратських ресурсів у пошукових системах мережі інтернет.

"Щомісяця за рекламу на піратських онлайн-кінотеатрах зловмисники отримували кілька тисяч доларів, які розподіляли між собою. Один зі спільників - чинний співробітник фіскальної служби України", - йдеться в повідомленні.

Кіберполіція провела обшуки за місцем проживання зловмисників та в одному з регіональних управлінь ДФС. За результатами обшуків правоохоронці вилучили і направили на експертизу техніку, за допомогою якої здійснювалася діяльність піратських веб-ресурсів. Робота всіх чотирьох піратських ресурсів припинена.

За даними кіберполіції, до адміністрування і просування цих піратських ресурсів були причетні двоє братів з Дніпропетровської області 38 і 32 років, їм загрожує штраф або позбавлення волі до шести років. 

Раніше повідомлялося, що кіберполіція України почала масштабну операцію Пірати, яка спрямована проти порушників у сфері авторського права. Операція стартувала по всій країні і триватиме до кінця місяця.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина