Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Для мусульман у всьому світі сьогодні із заходом сонця починається священний місяць Рамадан

Рамадан – час посту й молитви, коли прихильники ісламу добрими справами та утриманням проситимуть у Всевишнього прощення гріхів

Сьогодні із заходом сонця в мусульман починається священний місяць Рамадан - час посту й молитви, коли прихильники ісламу добрими справами та утриманням проситимуть у Всевишнього прощення гріхів. Про це повідомляє прес-служба Духовного управління мусульман України (ДУМУ), передає  сайт LK з посиланням на  112.

"Мусульмани всього світу готуються до священного місяця Рамадан, який, згідно зі спостереженнями за місяцем, розпочнеться в понеділок, 6 травня. Але вже після заходу сонця в неділю віряни робитимуть намір тримати піст наступного дня, а після нічного намазу зберуться в мечетях для першого традиційного Таравіх Намазу", - йдеться в повідомленні.

При цьому уточнюється, що шаріат вимагає від повнолітніх мусульман, які в силах тримати піст, утриматися від їжі та пиття в денний час доби, а також від низки інших видів розговіння, передбачених Законами Бога.

Звільняються від дотримання посту, відповідно, неповнолітні, вагітні та жінки, що годують немовлят, хворі, старі люди, а також подорожні.

Завершиться Рамадан 5 червня святом Ураза-байрам, або, арабською, Ід аль-Фітр.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина