Вівторок, 02 червня 2020
. 8 oC дождь

EUR 29.40/30.05 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

У Хмельницькому помер заслужений лікар України

Гаррі Дробнеру було 79…

 3 травня на 80-му році життя помер видатний хірург, заслужений лікар України - Гаррі Йосипович Дробнер. Про це повідомили на сторінці Хмельницького обласного онкологічного диспансеру у Фейсбук. Передає видання LK, з посиланням на "Є".

«Ми втратили одного зі своїх корифеїв, прекрасного спеціаліста, чуйного лікаря. Від імені колективу онкодиспансеру висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, турботливим батьком та дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Гаррі Йосиповича», - написав колектив диспансеру.

Відомо, що прощання з хмельницьким онкологом відбудеться завтра, 5 травня з 12 по 14 годину у залі ритуальних послуг по вул. Толстого, 5а.

Довідка:

Народився чоловік 22 серпня 1939 році у місті Первомайськ, Миколаївської області. Професійну освіту отримав у Кримському медичному інституті, практичну роботу розпочав загальним хірургом районної лікарні, з 1979 року працював у Хмельницькому обласному онкологічному диспансері. Він стояв у витоків онкохірургії, заснував та розвивав маммологічну науку на теренах Хмельницької області. Тривалий час очолював хірургічне відділення №1.

Співчуваємо рідним та близьким!

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина