Неділя, 07 червня 2020
. 19 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Facebook подумує створити власну криптовалюту й платити користувачам за перегляд реклами – ЗМІ

У самій компанії офіційних коментарів не дають, передає видання LK з посиланням на  ТСН.

Керівництво соцмережі Facebook вже понад рік працює над секретним проектом з кодовою назвою "Project Libra", що націлений на створення платіжної системи на основі криптовалюти.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

За інформацією газети, наразі Facebook веде переговори з десятками фірм в надії отримати близько мільярда доларів інвестиції. Окрім цього, соцмережа веде перемовини з платіжними системами Visa і Mastercard й домовляється з електронними торговельними майданчиками, аби ті приймали нову валюту. Свою "крипту" компанія хоче прив’язати до курсу американського долара.

Як зазначається, у Facebook хочуть платити цією валютою користувачам за перегляд реклами, здійснення покупок через соцмережу та взаємодію з контентом.

Своєю чергою, у Facebook офіційно відмовились коментувати цю інформацію. Там зазначили, що "Facebook, як і багато інших компаній, вивчає різні способи використання можливостей технології блокчейн".

Тим часом Facebook вкотре змінює дизайн сайту та мобільного додатку. У компанії показали зразки із новим виглядом соцмережі. Так, на сайті зникне "синя шапка" – білого кольору в оформленні сайту стане більше. Акцент з новинної стрічки змістять на сторіз, групи та події.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина