22.07.2019
. 25 oC легкий дождь

EUR 28.50/29.20 USD 25.60/26.00
ukenru

Новини України

В Україні вступили в силу штрафи за використання символіки Нацполіції

В Україні з сьогоднішнього дня вступають в силу штрафи за використання символіки і назви Нацполіції. За незаконне використання символіки Нацполіції фізичною особою загрожує штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 17 до 34 тисяч гривень. Передає  видання LK, з посиланням на ICTV.

Для державних осіб, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб, підприємців та громадських організацій сума штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 34 тисяч до 51 тисячі гривень.

За повторне порушення закону штраф збільшується до трьох-чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 тисяч до 68 тисяч гривень), до чотирьох-п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 тисяч – 85 тисяч гривень) для підприємців і посадових осіб.

– Ознаками належності до поліції є символіка поліції, уніформа поліцейських, спеціальні звання, відомчі нагороди, спеціальний жетон і службове посвідчення поліцейського, – йдеться у законі.

Закон № 2584-VIII Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування і ознак приналежності до Національної поліції України вступив в силу 2 травня 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина