Неділя, 07 червня 2020
. 19 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

В Україні вступили в силу штрафи за використання символіки Нацполіції

В Україні з сьогоднішнього дня вступають в силу штрафи за використання символіки і назви Нацполіції. За незаконне використання символіки Нацполіції фізичною особою загрожує штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 17 до 34 тисяч гривень. Передає  видання LK, з посиланням на ICTV.

Для державних осіб, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб, підприємців та громадських організацій сума штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 34 тисяч до 51 тисячі гривень.

За повторне порушення закону штраф збільшується до трьох-чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 тисяч до 68 тисяч гривень), до чотирьох-п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 тисяч – 85 тисяч гривень) для підприємців і посадових осіб.

– Ознаками належності до поліції є символіка поліції, уніформа поліцейських, спеціальні звання, відомчі нагороди, спеціальний жетон і службове посвідчення поліцейського, – йдеться у законі.

Закон № 2584-VIII Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування і ознак приналежності до Національної поліції України вступив в силу 2 травня 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина