Понеділок, 13 липня 2020
. 18 oC переменная облачность

EUR 30.15/30.87 USD 26.85/27.25
ukenru

Новини України

На Донбасі загинув український військовик Володимир Куцик

Чоловік загинув унаслідок поранення зі снайперської зброї

У районі ООС загинув український військовослужбовець Володимир Куцик. Про це у Facebook повідомляє 24 ОМБр ім. Короля Данила. Передає інтернет-видання LK, з посиланням на сайт  112.

Чоловік загинув учора, 30 квітня, поблизу Мар'їнки. Куцик перебував на спостережному посту взводного опорного пункту одного з підрозділів бригади та виконував бойове завдання. 

Під час його зміни позиції окупанти відкрили вогонь з новітньої російської снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм. Одна з куль поранила військового, його евакуювали, надали першу медичну допомогу та стали евакуйовувати до лікарні. Але поранення виявилось несумісним з життям, чоловік помер. 

"Відповідальний, доброзичливий, щирий, завжди готовий прийти на допомогу і навчити. З повагою ставився до своїх командирів, незважаючи на те, що був набагато старшим за них. Користувався повагою у колективі – таким Володимир Анатолійович залишиться у нашій пам`яті", - йдеться у повідомленні. 

Володимир Куцик народився 1968 року та жив у с. Стоянів, що в Радехівському районі Львівської області.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина