Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

На Шрі-Ланці після серії терактів заборонили закривати обличчя одягом

Це пояснюють метою забезпечити громадянську безпеку, передає  ТСН.

29 квітня на Шрі-Ланці почала діяти заборона на одяг, що закриває обличчя.

Її ввів президент країни Майтріпала Сірісена, передає газета The Times of India.

Заборона має полегшити ідентифікацію громадян після серії терактів і розшук терористів, які їх влаштували. Лідер Шрі-Ланки мотивував заборону забезпеченням громадської безпеки та положеннями чинних в країні законів про надзвичайний стан.

Нагадаємо, від 21 квітня, коли в країні святкували католицький Великодень, у церквах та готелях Шрі-Ланки прогриміла серія скоординованих вибухів. Там запровадили надзвичайни стан. Відомо, що вибухи влаштували семеро терористів-смертників. У Міноборони Шрі-Ланки вважають, що це помста за теракт у мечетях Нової Зеландії

Спочатку поліція думала, що вибухи могли підготувати терористи-смертники радикального мусульманського об'єднання National Thowheeth Jama'ath. Згодом відповідальність на себе взяла "Ісламська держава".

За останніми даними кількість загиблих у терактах сягнула близько 260 осіб. Ще 500 людей були поранені. Серед загиблих є громадяни 13 країн. Як повідомлялося, двох головних підозрюваних уже затримали.

Tags: ,

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина