Понеділок, 13 липня 2020
. 18 oC переменная облачность

EUR 30.15/30.87 USD 26.85/27.25
ukenru

Новини України

У Хмельницькому висадять понад 300 тисяч квітів

Флористи планують висаджувати рослини у вигляді візерунків та орнаментів. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт Є.

 

Незабаром клумби Хмельницького повністю заквітнуть. Наразі на них ростуть тюльпани, які було висаджені ще восени та ароматні гіацинти.

«Ми підготувати понад 300 тисяч саджанців різних видів квітів, аби висадити їх на клубах Хмельницького, яких у нашому місті 27. Петунія, сальвія, кани, агератум, бегонія, герань, чорнобривці – це лише невеличкий список квітів, які зацвітуть на клумбах обласного центру», – розповіла начальник дільниці по озелененню комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста Надія Губіцька.

Фахівець зізнається, що робота не легка, адже загалом по місту потрібно засадити 27 квітників, площа яких становить 7 гектара.

«Кожна клумба буде неповторною, адже квіти на них будуть висаджені у вигляді орнаментів, візерунків та композицій. А ще ми плануємо створювати вертикальне озеленення на стовпах. Близько три сотні горщиків незабаром зацвітуть різнокольоровими сульфініями, ампельними витками та геранями», - каже флорист.

Квіткову красу на клумбах Хмельницького створює 27 працівниць комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста.

«Над одним квітником ми працюємо декілька разів на рік. Ще восени ми садимо тюльпани, весною їх викопуємо і садимо літні квіти. В кінці літа ми знову викопуємо усі квіти і садимо тюльпани, які цвістимуть лише наступного року, - розповіла Надія Євгенівна. – Цей процес досить клопіткий, адже майже щодня ми поливаємо наші квітники, слідкуємо за їх чистотою та прополюємо від бур’янів».

Попри важку працю, працівники підприємства турбуються лише про одне, аби хмельничани з повагою ставилися до їх праці та не зривали квіти з клумб обласного центру.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина