Понеділок, 13 липня 2020
. 18 oC переменная облачность

EUR 30.15/30.87 USD 26.85/27.25
ukenru

Новини України

На Луганщині з аварійної шахти "Східкарбон" рятувальники витягли тіла 13 загиблих

Тіла ще 4 осіб шукають, повідомляє ТСН.

На Луганщині з аварійної шахти "Східкарбон" рятувальники витягли тіла 13 загиблих. Пошуки ще чотирьох гірників тривають.

Про це пишуть ЗМІ бойовиків.

Раніше стало відомо, що причиною аварії став вибух метану на шахті. Він призвів до обвалення породи, під завалами опинилися 17 осіб.

Раніше в прес-службі МНС Росії повідомили, що їхні рятувальники вирушили до Луганська для допомоги на прохання ватажка "ЛНР" про порятунок гірників з аварійної шахти. На них довелося чекати майже добу і було втрачено дорогоцінний час. Крім того, повідомлялося, що аварія сталася на глибині близько 300 метрів.

"Зараз у шахті працює п'ять ланок рятувальників. Проводяться дегазація і укріплення породи, що відвалилася", - розповів самопроголошений глава МНС "ЛНР" Євген Кацавалов.

 

Інформація про вибух на шахті на Луганщині надійшла 25 квітня. Стало відомо, що під завалами можуть перебувати до 19 людей

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина