Вівторок, 02 червня 2020
. 9 oC дождь

EUR 29.40/30.05 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

Ціни на газ та зміна мобільних операторів: які зміни чекають на українців від 1 травня

Кабмін прагне знизити ціни на газ

Від 1 травня цього року українців очікує перегляд ціни на газ та можливість змінювати свого мобільного оператора без зміни номеру.

Про це йдеться у сюжеті  "Сніданку з 1+1".

На початку року "Нафтогаз" анонсував підвищення ціни на газ для населення на 20%. Пізніше Володимир Гройсман звернувся до керівника компанії Андрія Коболєва з вимогою навпаки знизити ціну на 300 гривень за 1000 кубів через здешевшання імпортного газу, який закуповує Україна.

Новий механізм формування ціни на газ для населення, який і дозволив би знизити ціну, мали ухвалити на останньому засідання уряду. Проте цього не відбулось. Тож остаточної відповіді на питання "як зміниться ціна на газ в Україні для населення" - поки немає.

У Дніпрі від травня почнуть по-новому платити за воду. Зміни торкнулись абонплати за централізоване водопостачання, пояснив перший заступник директора "Дніпроводоканал" Андрій Довгань. Якщо раніше містяни платили абонплату, яка нараховувалася на кожен спожитий куб води, то тепер сума буде фіксованою і не залежатиме від обсягів використаної послуги. Зміни стосуються лише мешканців багатоквартирних будинків.

Від 1 травня нарешті можна буде змінити оператора мобільного зв'язку і повністю зберегти при цьому номер. Користуватись послугою можуть всі абоненти. Простіше це зробити контрактним. А ось ті, у кого пакет передплатного зв'язку, доведеться спершу зареєструватись у оператора.

Надаєте свою сім-картку та документи, повідомляєте про перехід свого старого оператора. Процес забере приблизно 3 робочих дні. У результаті абонент отримає від нового оператора нову сім-картку, але користуватиметься старим номером. Послуга має бути безкоштовною. Єдине, що кошти зі старого рахунку автоматично не переносяться на новий. Для цього доведеться писати ще й додаткову заяву.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина