22.07.2019
. 25 oC легкий дождь

EUR 28.50/29.20 USD 25.60/26.00
ukenru

Новини України

На Ярмолинеччині вночі поблизу траси знайшли трирічного хлопчика

Дитину виявила продавчиня цілодобового магазину.

Подія трапилася у селі Правдівка Ярмлинецького району. Близького третьої години ночі продавчиня нічного магазину, який розташований поруч з трасою державного значення «Житомир — Чернівці», побачила трирічного хлопчика, що бродить уздовж дороги без супроводу дорослих. Повідомляє  видання LK, з посиланням на  сайт "Є".

 

«Малюк сказав, що його звати Артемом, але де його батьки - розповісти не зміг, - йдеться у повідомленні прес-служби Національної поліції області. - Продавчиня викликала на місце події працівників поліції, які до з‘ясування всіх обставин доправили хлопчика до дитячої лікарні, а самі взялися за встановлення його особи та пошуки родини».

До ранку поліцейські з‘ясували, що дитина разом з батьком живе у тому ж селі, де її знайшли. Мати давно залишила малюка і востаннє бачилася з ним ще восени 2018-го року. Доки батько перебував на заробітках в одному з сусідніх районів області, вихованням хлопчика займалася його сестра та дідусь із бабусею. Як тільки чоловік дізнався про зникнення сина, одразу приїхав і подав заяву про розшук до поліції.

"Для родичів так і залишилося незрозумілим, як маленький хлопчик, якого ще близько дев’ятої вечора вклали спати, сам прокинувся, одягнувся та, відчинивши двері, вийшов з дому. Єдине, що малий Артемко точно добре знав - це дорогу до пиріжкового магазину біля траси, куди часто ходив з родичами за смаколиками", - додають правоохоронці.

Наразі працівники поліції вивчають усі обставини цієї справи, умови проживання дитини і в подальшому відповідні служби мають вирішити, чи можна повернути дитину назад у родину.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина