Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Вибухи на Шрі-Ланці: Кількість жертв перевищила 200 осіб, затримано сімох підозрюваних

Восьмий вибух у Шрі-Ланці стався, коли силовики вийшли на одного з підозрюваних у причетності до вибухів, зазначили в поліції країни. 

Кількість жертв серії вибухів на Шрі-Ланці 21 квітня збільшилася до 207 осіб. Про це пише NewsFirst. За даними видання, кількість поранених сягає 450-ти. Інформує видання LK, з посиланням на "Гордон".

Найбільше загиблих – 104 – зафіксовано у місті Негомбо, де вибуховий пристрій спрацював у церкві.

Влада Шрі-Ланки поінформувала про затримання сімох осіб у справі про вибухи, повідомляє News 18. У поліції стверджують, що восьмий вибух, у місті Дематагода, пролунав тоді, коли силовики вийшли на одного з підозрюваних у причетності до вибухів.

У країні запроваджено комендантську годину з 18.00 до 6.00. Влада також обмежила можливість використовувати соцмережі і месенджери, побоюючись продовження атак.

21 квітня у Шрі-Ланці майже одночасно сталися вибухи в католицьких церквах міст Коччікаде, Негомбо і Баттікалоа, а також у трьох готелях столиці країни Коломбо: Shangri La, Cinnamon Grand і Kingsbury. Пізніше пролунав сьомий вибух, у місті Дехівала-Маунт-Лавінія, та восьмий – у передмісті столиці, місті Дематагода.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина