Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

У США через погрози прихильниці "Колумбайна" закрили 19 шкіл. Її знайшли застреленою

Усе це сталося напередодні 20-ї річниці трагедії, повідомляє  видання LK

18-річна старшокласниця Сол Паїс зі штату Флорида своїми погрозами змусила закрити 19 шкіл у штаті Колорадо. Пізніше її знайшли застреленою у таборі біля гори Еванс.

Про це пише CNN, передає  ТСН.

Сол Паїс поставила на вуха цілий штат напередодні 20-х роковин трагедії у школі "Колумбайн", де двоє підлітків розстріляли 13 людей і наклали на себе руки. Дівчина була однією з прихильниць тих підлітків і напередодні річниці трагедії надіслала погрози школам у Колорадо.

Влада сприйняла погрози серйозно і закрила 19 шкіл в окрузі Джефферсон, до складу якого входить школа "Колумбайн" у місті Літтлтон. Тим часом поліція почала розшуки дівчини.

Вранці 17 квітня Сол Паїс знайшли мертвою у таборі поблизу гори Еванс, яка є частиною національної зони відпочинку. У поліції кажуть, що вона застрелилася.

Після того, як Паїс прибула до Колорадо, вона негайно вирушила до Літтлону, де купила напівавтоматичну ґвинтівку і боєприпаси. У поліції не думають, що вона потрапила на територію "Колумбайна" чи якоїсь іншої школи. Правоохоронці кажуть, що не знають, чому підліток поїхала до гори Еванс.

Очікується, що школи в окрузі Джефферсон заново відкриються у четвер, 18 квітня.

Нагадаємо, 1999 року Ерік Харріс і його друг Ділан Кліболд розстріляли у своїй школі "Колумбайн" у Літтлтоні (штат Колорадо) 13 осіб, десятки були поранені. Перед цим вони намагалися підірвати бомби в їдальні, але вибухівка не спрацювала. Після того, як Ерік і Ділан завершили розправу, вони покінчили з собою в шкільній бібліотеці. Вбивство в "Колумбайні" стало одним з найбільш відомих масових нападів. У всьому світу у нього з'явилися послідовники і наслідувачі. Зокрема, послідовником "Колумбайна" вважається Влад Росляков, який влаштував масову стрілянину у коледжі у Керчі у жовтні 2018 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина