23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

Disney оголосила про виділення 5 млн доларів на відновлення Нотр-Даму

Загальна сума внесків вже склала понад мільярд євро. Про це повідомляє  видання LK  з посиланням на  сайт ТСН.

Компанія Disney пожертвує 5 мільйонів доларів на відновлення собору Паризької Богоматері, який постраждав внаслідок сильної пожежі.

Про це компанія оголосила у середу, 17 квітня, передає CNN.

"Нотр-Дам - маяк надії і краси, який визначив серце Парижа і душу Франції на віки, надихаючи благоговінням і повагою до його мистецтва і архітектури і за її стійке місце в людській історії", – йдеться у заяві.

У Disney додали, що компанія "стоїть з нашими друзями і сусідами", запропонувавши пожертвування і "сердечну підтримку" у відновленні того, що там назвали "незамінним шедевром".

Disney приєдналася до багатьох інших, які зголосилися підтримати відновлення Нотр-Даму, у тому числі Apple. Генеральний директор останньої Тім Кук заявив у вівторок, що компанія також зробить пожертвування, хоча не сказав, скільки.

Раніше повідомлялося, що на відновлення собору Паризької Богоматері, у якому 15 квітня сталася пожежа, пожертвували понад мільярд євро.

Мерія Парижа виділила 50 мільйонів євро, регіон Іль-де-Франс – 10 мільйонів. Також гроші надходять від небайдужих французів. Утім великі надходження роблять великі компанії та бізнесмени.

 Родина французького магната Бернара Арно пожертвувала 200 мільйонів, мільярдер Франсуа Піно – 100 мільйонів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина