Вівторок, 02 червня 2020
. 8 oC дождь

EUR 29.40/30.05 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

Гройсман висунув ультиматум керівництву Нафтогазу

Прем'єр-міністр розцінив заяву менеджменту компанії про зростання ціни на газ для населення з 1 травня як шантаж.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висунув ультиматум керівництву Нафтогазу щодо ціни на газ для населення. Про це він заявив на засіданні Кабміну, передає видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

Зокрема, Гройсман розцінив заяву менеджменту Нафтогазу про зростання ціни на газ для населення з 1 травня як шантаж. Він наголосив, що ринкові ціни на європейському ринку повинні обумовити зниження ціни на газ для українських споживачів.

"Або Нафтогаз встановлює ціну нижчу, ніж 8,55 гривень (за кубометр, - ред.) з травня... До 24 квітня НАК повинен повідомити, що ціна буде нижчою. Якщо цього не станеться, я ініціюю відставку керівництва Нафтогазу, - додав прем'єр.

"Такого нахабства від державної компанії - те, що ми чуємо сьогодні за ціною на газ, диктат з боку держкомпанії, яку постанову треба виписати - я такого не чув в жодній країні світу", - заявив Гройсман.

За словами прем'єра, "цей монополіст доклав максимум зусиль", щоб всі міжнародні організації вимагали від України ринкову ціну на газ.

Він наголосив, що зараз кон'юнктура ринку така, що газ може коштувати значно менше за 8,55 грн.

Напередодні в Нафтогазі назвали ціну на газ з травня. Вартість газу для побутових споживачів з 1 травня складе близько 9,7-9,8 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина