Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Який пульс небезпечний для життя

Вчені заявили, що висока частота серцевих скорочень у середньому віці підвищує ризик передчасної смерті в два рази. Дослідники з Гетеборзького університету довели, що в два рази ризик передчасної смерті людей середнього віку підвищує висока частота серцевих скорочень. Про це інформує  видання LK, з посиланням на ICTV.

Однак вчені поки не знайшли точну причину такого зв’язку, але зазначили, що контроль за зміною пульсу допомагає дізнатися, наскільки високий ризик розвитку серцево-судинних захворювань у людини.

Вчені прийшли до висновку, якщо в стані спокою у людини середнього віку пульс дорівнює 75 ударам в хвилину, то у неї в два рази підвищується ризик ранньої смерті.

Варто нагадати, що у людини різна норма частоти серцевих скорочень у залежності від віку: 40-50 років – 65-90 ударів на хвилину, у людей старше 51 року – 60-90 ударів на хвилину.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина