23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

Держпродспоживслужба провела розслідування загибелі тварин та птахів на Дунаєвеччині

Місцеві жителі її пов’язують з сільськогосподарськими роботами на полях.

На мертвих лелек, яструбів та ворон, а також лисиць та зайців натрапили місцеві мисливці неподалік села Великий Жванчик, що на Дунаєвевеччині. Як ми повідомляли раніше, фото трупів диких тварин та птахів виклали у соціальну мережу користувачі фейсбуку. Місцеві жителі пов’язують загибель представників фауни з травлею мишей на полях, якими харчуються дикі тварини та птахи. Про це інформує  видання LK, з посиланням на"Є".

Представники Держпродспоживслужби в Хмельницькій області виїжджали до Великого Жванця, оглянули територію та справді зафіксували трупи зайців та птахів. Їх направили на дослідження до Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

«Уже є результати лабораторних досліджень. Їх робили в двох напрямках – як на виявлення інфекційних захворювань, так і на отруєння. Дослідження на інфекційні захворювання показали, що збудника будь-якої інфекційної хвороби не виявлено. А от щодо токсикологічних досліджень, то тут ситуація дещо інша: тими можливостями, якими володіє наша лабораторія, токсин, який може бути наявний в шлунках птахів і тварин, ідентифікувати не вдалося. Тобто, причиною загибелі може бути або ж невідомий токсин, або навпаки - новітній, якого в нашій лабораторії визначити не можуть. Надалі лабораторія буде допрацьовувати цей момент, щоб визначити, який саме токсин став причиною загибелі птахів і тварин», - повідомив Лев Хоміч, головний спеціаліст відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Тим часом в Дунаєвецькому райвідділі УМВС України в Хмельницькій області, повідомили, що з заявою про порушення справи щодо масової загибелі тварин та птахів ані жителі села, ані представники старостату Великого Жванчика до місцевих правоохоронців не зверталися.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина