23.09.2019
. 13 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини України

У Хмельницькому стартував кастинг на шоу «Я соромлюся свого тіла»

Бажаючих стати учасником  відомої програми  чимало.

 

Сьогодні, 13 квітня у Хмельницькому на вулиці Гагаріна, 5 стартував кастинг 7 сезону шоу «Я соромлюсь свого тіла». Знімальна група працює у нашому місті 13-14 квітня з 10:00 до 18:00.

Ще за довго до початку прийому лікаря, хмельничани вишукувалися в чергу. Дехто зізнається, що прийшов о 6-ій ранку. Кожен хоче потрапити на прийом до лікаря. В черзі, біля вхідних дверей зібралося близько півсотні осіб – хто прийшов з власної потреби, а хтось за дорученням знайомих.


«Бажаючих потрапити до нас чимало. Однак, ми можемо сьогодні прийняли лише близько ста осіб. Таку ж кількість плануємо прийняти й завтра. Хто перший прийде і займе чергу, той отримає анкету і зможе потрапити на консультацію до чергового лікаря проекту. Самі ж ведучі шоу «Я соромлюсь свого тіла» Людмила Шупенюк, Катерина Безвершенко та Валерій Ославський на кастинг не приїхали», - розповів адміністратор проекту «Я соромлюсь свого тіла» Юрій Куций.


Чоловік зауважує, що далеко не усі люди, які приходять на кастинг, реально потребують допомоги проекту.


«Часто проблема виявляється не настільки суттєвою, як це може здаватися людині. Не всі здатні тверезо оцінити стан свого здоров’я. Нерідко на кастинг приходять люди, які до цього навіть не спробували сходити на прийом до звичайного лікаря і пройти елементарну діагностику. Однак ті, хто потрапить до проекту, зможуть безкоштовно отримати необхідну медичну консультацію, пройти діагностику та саме лікування», - розповів Юрій Куций.

«Бажаючих потрапити до нас чимало. Однак, ми можемо сьогодні прийняли лише близько ста осіб в день», - каже адміністратор проекту «Я соромлюсь свого тіла» Юрій Куций.


«Я соромлюсь свого тіла» — телевізійний медичний проект на каналі «СТБ». Проект є українською версією популярного британського шоу «Embarrassing Bodies».

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина