19.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Майже тиждень на Хмельниччині не видаватимуть біометричні паспорти та ID-картки

Міграційна служба проведе технічне обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання

У період з 27 квітня по 2 травня включно на Хмельниччині, як і по всій Україні, призупинять видачу та оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Про це повідомляють у прес-службі Державної міграційної служби у Хмельницькій області, інформує  видання LK з посиланням на "Є".

«Тимчасово буде припинено оформлення та видачу паспортів, через те, що відбуватиметься технічне переобладнання серверів. У період свят, коли українці відпочиватимуть, міграційна служба здійснюватиме ось таку технічну процедуру. Це не є проблема і ми працюватимемоу звичному режимі», - зазначила прес-секретар Державної міграційної служби у Хмельницькій області Лілія Квятковська.

Як зазначають на сайті ДП «Документ», роботи з технічне обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання запланували на період з вечора (17.00) 27 квітня до ранку (08.00) 2 травня. У цей час підрозділи ДМС, ЦНАП та паспортні сервіси не зможуть оформляти та видавати ID-картки, закордонні паспорти та посвідки на проживання для іноземців. Однак, оформлення довідок про несудимість, страхування, апостилювання – здійснюватиметься в штатному режимі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина