Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

«Почалися судоми»: у дитсадку розповіли про стан дитини з менінгококовою інфекцією

У трирічного вихованця чернівецького ДНЗ №24 діагностували менінгококову інфекцію. 

Директор дитсадка Інна Карабка в коментарі кореспондентці molbuk.ua розповіла, що симптоми нездужання у хлопчика помітили за три дні до того, як він потрапив до лікарні. Проте ніхто не очікував почути серйозний діагноз "менінгококова інфекція". "Три дні дитина мала високу пітливість, проте серйозних скарг не було. В середу діти вийшли на прогулянку, і через 15 хвилин Вадимчик поскаржився, що йому погано. Коли йому виміряли температуру, було 38 градусів, ми одразу викликали маму. Вона забрала сина додому, намагалась збити температуру, але нічого не допомагало. В дитини раптово почалися судоми, посиніння губ. Мама терміново викликала швидку, і його госпіталізували, передає  live-kp.com.

Це для нас великий стрес, хвилюємось за хлопчика. Постійно контактуємо з мамою і бабусею дитини, щоби знати про його самопочуття. Вчора Вадимчик прийшов до тями, вже їсть", - сказала Інна Карабка.

За словами директорки, після інциденту вони продезинфікували групу, де перебувала дитина. Лікарі обстежили всіх дітей із групи та взяли аналізи. Результати будуть в понеділок. Тим часом, медики стежать за станом дітей.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина