18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

У Польщі побили українського актора

Українця побив викладач Університету кардинала Стефана Вишинського. Раніше у нього спостерігалися прояви неконтрольованої агресії.

В одному з варшавських автобусів стався напад на українського актора Артема Мануйлова. Про це в п'ятницю, 12 квітня, повідомляє видання LK, з посиланням на Кореспондент.

Напад стався 9 квітня, коли українець їхав на заняття. Артист розповів, що під час поїздки йому зателефонувала дружина, з якою він розмовляв українською мовою. Закінчивши розмову, він помітив незнайомця, який замахнувся на нього великою чорною сумкою і вдарив в обличчя. Коли актор запитав нападника, навіщо той це зробив, чоловік відповів, що їм потрібно вийти з автобуса і поговорити "по-чоловічому".

Конфлікт продовжився після того, як обидва вони вийшли з автобуса. Нападник продовжував проявляти агресію до українця, а потім пішов.

Нападником виявився викладач Університету кардинала Стефана Вишинського, який також викладає філософію у Варшавському університеті.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина