18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

В уряді анонсували зміни до постанови про субсидії

Після завершення опалювального сезону уряд внесе зміни до постанови про субсидії внесуть.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева. Міністр, відповідаючи на запитання парламентарів щодо монетизації субсидій, запевнив, що уряд не приймає тимчасові рішення. Про це повідомляє інтернет-видання LK, з посиланням на "МБ". Він запевнив, що два механізми надання субсидій – готівковий та безготівковий – існуватимуть і надалі, після завершення опалювального сезону, а також, що коштів у бюджеті достатньо.

Андрій Рева зазначив, що ті субсидіанти, які справно сплачують за послуги, і надалі отримуватимуть субсидії готівкою, а ось боржникам після погашення боргу або ж його реструктуризації допомогу у сплаті за "комуналку" надаватимуть у безготівковій формі впродовж року.

Міністр соціальної політики також заявив, що борги населення за комунальні послуги, особливо, за газ, обумовлені незаконними діями облгазів, які ігнорують 42 постанови НКРЕКП щодо незаконного донарахування обсягів газу, які "вони свавільно донарахували населенню, а це – мільярди гривень".

Андрій Рева повідомив, що після завершення опалювального сезону у постанову про субсидії внесуть зміни: "Що ж до постанови про субсидії, ви праві в тому, що немає нічого досконалого. Після опалювального сезону до постанови про субсидії будуть внесені зміни".

Він додав, що Міністерство соціальної політики України вже оприлюднило проект змін для громадського обговорення. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина