Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Кір знову атакує: медики фіксують збільшення хворих на Хмельниччині

Серед захворілих – 93 дорослих та стільки ж дітей.

 

У Державній установі «Хмельницький лабораторний центр МОЗ України» підрахували кількість жителів області, які захворіли на кір, повідомляє  видання LK з посиланням на "Є".

«З 4 по 10 квітня у 186 хворих був діагностований кір. Після кількох тижнів падіння рівень захворюваності знову зростає. Серед захворілих – 93 дорослих та стільки ж дітей (9 немовлят до року)», - каже завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

За тиждень найбільше хворих було зафіксовано у Хмельницькому – 42 особи. Також велика кількість хворих була у Красилівському районі – 34 людей та у Кам’янець-Подільському районі – 13 осіб. Загалом, на кір у 2019 році в області вже захворіло 3 тисячі 117 осіб.

«2 квітня стартувала кампанія з вакцинації школярів проти кору. Наразі триває досить клопіткий процес – медики області збирають дані про осіб, які не мали щеплення або отримали лише одну дозу вакцини. Сам процес вакцинації розпочнеться вже у травні. Сподіваємося, що по закінченні кампанії, хворих на Хмельниччині стане значно менше», - каже Тетяна Юріївна.

Нагадаємо, на Хмельниччині цього року зафіксовано два летальних випадків від кору – 21 січня помер 35-річний житель села Турчинці Городоцького району, а 24 лютого померла місячна дитина з Деражнянського району.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, з початку року (з 28 грудня 2018 року до 4 квітня 2019 року) в Україні на кір захворіло 37 тисяч 328 людей — 17 тисяч 016 дорослих і 20 тисяч 312 дітей. Від ускладнень кору померло 14 людей.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина