Середа, 05 серпня 2020
. 29 oC ясно

EUR 32.30/33.01 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини України

У Хмельницькому відбудеться кастинг програми «Я соромлюсь свого тіла»

Стати учасником кастингу зможуть і хмельничани.

Вже цими вихідними, 12-14 квітня у Хмельницькому на вулиці Гагаріна, 5 пройде кастинг 7 сезону шоу «Я соромлюсь свого тіла». Група працюватиме у місті з 10:00 до 18:00, про це повідомляє інтернет-видання LK з посиланням на "Є".

Як зауважують лікарі проекту, далеко не завжди заявки на участь надходять від людей, які реально потребують допомоги. Крім того, часто проблема виявляється не настільки суттєвою, як це може здаватися людині. Не всі здатні тверезо оцінити стан свого здоров’я. Нерідко на кастинг приходять люди, які до цього навіть не спробували сходити на прийом до звичайного лікаря і пройти елементарну діагностику. Попри це наголошують: про своє здоров'я треба дбати і використовувати всі шанси допомогти собі.

«Я соромлюсь свого тіла» — телевізійний медичний проект на каналі «СТБ». Проект є українською версією популярного британського шоу «Embarrassing Bodies».

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина