Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Суд скасував штраф Коболєву в півтора мільярда

Суд скасував призначений главі Нафтогазу Енергетичною митницею штраф в 1,36 млрд гривень.

Подільський районний суд Києва частково задовольнив другий позов глави НАК Нафтогаз України Андрія Коболєва, скасувавши призначений йому Енергетичною митницею штраф в 1,36 млрд грн. Про це повідомляє видання LK з посиланням на  Кореспондент.

Першу частину штрафу в сім млрд грн Коболєву вдалося скасувати ще в липні 2018 року, а в березні цього року після того, як енергомитниця програла апеляцію, рішення набуло чинності.

Обидва штрафи були виписані начальником Енергомитниці Ігорем Піковським в лютому 2018 року.

Митниця звинуватила Коболєва в тому, що він не подав додаткову митну декларацію з повним пакетом супутніх документів при оформленні імпорту газу з Росії в жовтні-листопаді 2015 року.

Це, за підрахунками Енергомитниці, призвело до несплати ПДВ на 2,75 млрд грн. Штраф на сім млрд стосувався подій жовтня 2015-го, а на 1,4 млрд грн - листопада того ж року, уточнює видання.

Раніше повідомлялося, що штраф на Коболєва в 2018 році наклала Енергетична митниця Державної фіскальної служби за порушення процедури митного оформлення газу, купленого у компанії Газпром. Пізніше Коболєв оскаржив це рішення і через суд скасував постанову Енергетичної митниці ДФС.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина