Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Київстар відчутно вдарить по бюджету українців

З 12 квітня популярний український оператор мобільного зв'язку Київстар відключить пакети СМС: "Пакет 60, 20 і 30 СМС", "Пакет 120 СМС", "Пакет 240 СМС", а також 150 та 50 повідомлень, повідомляє видання LK з посиланням на molbuk.ua.

Абонентам Київстар, які користувались однією з вказаних послуг, буде запропоновано пакет "150 повідомлень". Нова послуша сподобається тим користувачам Київстар, які активно користуються СМС. З 12 квітня пакет буде доступний для підключення абонентам всіх форм обслуговування незалежно від тарифного плану по ціні від 25 гривень. 

Оператор відмітив, що ціни вказані з урахуванням всіх податків і зборів.

Таким чином, оператор оптимізує пакети СМС і підвищить ціни на них. Отже, якщо до цього для контактних абонентів "Пакет 240 СМС" вартував 25,50 в місяць, то тепер, як бачимо за 25 грн буде 150 СМС.

Пакетні СМС можна використовувати для відправки на номера усіх мобільних операторів України. В першу чергу використовуються повідомлення, начислені за умовами тарифного тлану, а потім повідомлення, нараховавні за умовами пакету.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина