18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

На Хмельниччині знищили понад дві сотні боєприпасів

Усі вони пролежали з часів Другої світової війни.

 

Вчора ввечері, 8 квітня, піротехніки вварійно-рятувального загону спецпризначення обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України знищили 231 вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни, повідомляє видання  LK з посиланням на "Є".

Як повідомили в ДСНС, 120 одиниць артилерійських снарядів калібру 76 міліметрів, 77 одиниць артилерійських снарядів калібру 45 міліметрів, один артилерійський снаряд калібру 122 міліметрів та 33 підривники до артснарядів, були виявлені в селі Лучки Кам’янець-Подільського району саперами під час контрольної перевірки місцевості.

«ДСНС України закликає громадян неухильно дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше, не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101», - йдеться у звернені рятувальників.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина