18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Поліграф став обов’язковим для керівників підприємств оборонки – рішення уряду

План реформування оборонно-промислового комплексу доповнено вимогою про перевірку ризиків керівного складу підприємств державної форми власності. Новації стосуються насамперед "Укроборонпрому". Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  ТСН.

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, доопрацьований план реформування ОПК і підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення вже схвалено урядом. Ідеться про "запровадження додаткових заходів з перевірки наявності корупційних ризиків у діяльності керівництва державного концерну "Укроборонпром" та інших державних підприємств та акціонерних товариств, де частка держави перевищує 50%".

В урядовій прес-службі уточнюють, що мова ведеться насамперед про можливість використання спеціальних пристроїв (детекторів брехні) для проведення таких перевірок. Рішення Кабміну спрямоване на виконання президентського указу, котрим втілюється в дію відповідне рішення Ради національної безпеки й оборони. "План заходів наразі передбачає також залучення фахівців країн-партнерів до роботи наглядової ради "Укроборонпрому", проведення огляду структури ОПК країни, проведення аудиту "Укроборонпрому" за участю міжнародних експертів тощо", - нагадують у Кабінеті міністрів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина