19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Булінг у Хмельницькому: поліція розслідує випадок побиття школярки

 

Відео конфлікту з'явилося в соцмережах. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на сайт Є.

У соцмережах з’явилося відео, на якому підлітки в Хмельницькому б’ють по черзі школярку. Читачі коментують ролик і вказують, що бійка відбувалася неподалік недобудови, що на вулиці Проскурівського Підпілля, 163.

«Щойно відео з’явилося в соціальних мережах, ми відразу на нього зреагували. Правоохоронці оперативно розшукали усіх осіб, які були на даному відео. Наразі вони перебувають у міському відділку поліції. Ми очікуємо приїзду усіх батьків, аби розпочати необхідні опитування та перевірку. Усі учасники – мешканці нашого міста і є учнями декількох шкіл. В даному випадку наявні всі ознаки булінгу, однак рішення буде прийматися за результатами усіх перевірок. Якщо булінг буде доведено, батькам дітей загрожує адміністративна відповідальність. Наразі відомості про даний випадок внесений до журналу єдиного обліку», - повідомив заступник начальника Хмельницького міського відділу поліції Ігор Кирник.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина