Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Інфекція чи отруєння: на Дунаєвеччині фіксують загибель диких тварин та птахів

Її пов’язують з сільськогосподарськими роботами на полях. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт Є.

На мертвих лелек, яструбів та ворон, а також лисиць та зайців натрапили місцеві мисливці неподалік села Великий Жванчик, що на Дунаєвевеччині. Фото трупів диких тварин та птахів виклали у соціальну мережу користувачі фейсбуку. Смерть представників фауни пов’язують з обробітком полів «хімією» чи травлею мишей на полях, якими харчуються дикі тварини та птахи.

Причини загибелі птахів та звірів мають встановити представники Держпродспоживслужби.

«Нам відомо про цей факт. Спеціалісти виїжджали до Великого Жванця, оглянули територію та справді зафіксували трупи зайців та птахів. Не можемо сказати, що це масова загибель, але по одиничні випадки є. Трупи направили на дослідження до Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Наразі проводяться дослідження як на виявлення інфекційних захворювань, так і на отруєння. За результатами зможемо зробити уже якість висновки, щоб знати як діяти далі. Тож поки сказати, що саме стало причиною загибелі птахів, не можемо», - повідомив Лев Хоміч, головний спеціаліст відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Результатів, каже спеціаліст, очікують найближчим часом.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина