18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Українців попередили про спалах алергії через цвітіння берези

З 4-11 квітня концентрації пилку берези збільшиться до помірних. Цьому сприятиме тепла та суха погода. Причому, цвітіння берези, до пилку якої чутлива третина хворих на поліноз українців, очікується по всій Україні, у тому числі – у містах Степової зони, де березу висаджують штучно. Про це повідомляє видання  LK з посиланням на  УНН.

Помітно збільшиться у повітрі і кількість пилку ясена, активне цвітіння якого майже співпадає з таким у берези, і до пилку якого чутлива п’ята частина хворих на поліноз українців.

Алергенну обстановку погіршуватиме й пилок вільхи, палінація якої у лісовій та лісостеповій зонах все ще триває.

Тому чутливим до пилку особам рекомендується не гуляти у лісах та парках, а також – вживати яблука з обережністю, адже, через перехресну алергенність їх білків із пилком берези, у чутливих осіб може виникати синдром оральної алергії.

У атмосфері спостерігатиметься й неалергенний пилок тополі та клена. У містах Півдня України реєструватиметься пилок платана, але за останніми даними він не є алергенним.

 

Дощі наступного тижня передбачають короткочасні і вони суттєво не вплинуть на алергенну обстановку. 

Чутливим особам не рекомендуються прогулянки і під час дощів, адже опади саме вимивають з атмосфери пилок та збільшують концентрації потенційно алергенних спор грибів. Тому під час дощу концентрації і пилку, і спор, можуть бути високими.

А після опадів, особливо – на півдні України, – спостерігатимуться помірні рівні спор грибів, зокрема, алергенної альтернарії та аскоспор.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина