18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Отруєння дітей у Хмельницькому: Троє перебувають в реанімації

Троє дітей перебувають в реанімації. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт Є.

Кількість дітей, що потрапили до Хмельницької інфекційної лікарні із симптомами отруєння зросла. Про це розповіла головний лікар медустанови Оксана Піддубна.

«За вчорашній день до нас поступило троє нових пацієнтів. Наразі з діагнозом ротавірус у нас перебуває 24 хворих дитини, 18 з них їли продукцію з молочної кухні. Троє дітей перебувають в реанімації. Є дитина у досить важкому стані - температура під 40 і стілець до 20 разів вдень. Їй 8 місяців. Йде розслідування, яке покаже що могло спровокувати такий спалах захворювання», - каже Оксана Вікторівна.

Нагадаємо, 2 квітня до Хмельницькою інфекційної лікарні почали поступати діти до року з підозрою на кишкову інфекцію. Спочатку хворих було 11, потім їх кількість зросла до 24. Анамнез показав, що 18 дітей споживали продукцію молочної кухні.

Хмельницька міська дитяча лікарня, яка виготовляє «молочку», наразі припинила її виробництво. Головний лікар медустанови Наталія Зимак-Закутня розповіла, що взяті усі проби та змиви продукції. Результати досліджень будуть вже в понеділок, 8 квітня.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина