19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Україні доведеться витрачати $11 млрд протягом найближчих трьох років на обслуговування держборгу і дефіцит бюджету – звіт Світового банку

Протягом наступних трьох років 8% валового внутрішнього продукту України йтиме на погашення зовнішніх позик та дефіциту державного бюджету. Країні необхідно продовжувати структурні реформи, зберегти фінансування від Міжнародного валютного фонду і прогресувати в низці сфер, щоб зберегти економічне зростання, стверджує Світовий банк. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт ГОРДОН.

Як мінімум три наступні роки Україні доведеться щороку витрачати $11 млрд на обслуговування свого державного боргу та дефіциту державного бюджету, повідомляють у квітневому огляді Світового банку "Europe and Central Asia Economic Update, Spring 2019: Financial Inclusion".

Зазначена сума, наголошують у прогнозі, становить 8% валового внутрішнього продукту держави. Щоб залучити необхідне фінансування, Україні необхідно продовжувати розпочаті структурні реформи і зберегти отримане від Міжнародного валютного фонду фінансування.


"Країна також залишається вразливою до зовнішніх потрясінь. Щоб забезпечити економічне зростання, потрібен прогрес у таких сферах, як поліпшення бізнес-середовища, залучення інвестицій, розвиток ринку сільськогосподарських земель, приватизація великих державних підприємств, боротьба з корупцією", – ідеться у прогнозі.


Державний і гарантований державою борг України щодо ВВП скоротився із 71,8% у 2017 році до приблизно 62,7% у 2018 році, повідомило Міністерство фінансів України.

За даними Мінфіну, основну суму держборгу (43,96%) номіновано в доларах, у гривні (29,13%), спеціальних правах запозичення (16,59%) які використовує Міжнародний валютний фонд, та євро (9,21%).

12 листопада 2018 року президент України Петро Порошенко заявив, що через необхідність погашати державний борг Україна не може відмовитися від зовнішніх позик. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина