Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Google заблокував акаунт Зеленського: що сталося

Команда Зеленського повідомила про проблеми з Google.

Володимиру Зеленському, який покликав чинного президента України на дебати на стадіон "Олімпійський", заблокували рекламний акаунт Google. Про це повідомили на офіційній сторінці "Команди Зеленського" в соціальній мережі Facebook, передає видання  LK з посиланням на  РБК-Україна.

Як зазначили у повідомленні представники команди Володимира Зеленського, їм заблокували рекламний акаунт Google без пояснення причин. Також вони додали, що показники переглядів відео не відповідають дійсній статистиці.

"Ну і на завершення: відеозвернення Володимира щодо дебатів, яке набрало 800 тисяч переглядів за 15 годин, так і не потрапило у вкладку "тренди", - йдеться в заяві команди Зеленського.

Через деякий час повідомлення про блокування рекламного облікового запису Google було оновлено і представники команди Зеленського повідомили, що отримали відповіді на свої запитання. Причини блокування вони користувачам пояснювати не стали.

"Поспілкувалися з Дмитром Шоломко – генеральним директором Google Україна. На всі питання отримали відповіді. Спасибі за оперативність, на даний момент питань немає!" – сказано в оновленому повідомленні.

У коментарях користувачі почали висловлювати припущення про те, за що могли заблокувати акаунт. Деякі припустили, що це через ситуацію з роликом про дебати на НСК "Олімпійському". А деякі зазначили, що блокування могли поставити за дискримінацію людей з інвалідністю.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина