19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Завтра на Хмельниччину прилетить відомий телеведучий Дмитро Комаров

Ведучий програми «Світ навиворіт» долучиться до проекту щодо популяризації авіації в Україні, про це повідомляє видання  LK з посиланням на "Є".

Завтра, 5 квітня орієнтовно о 15:30 на Славутччину, а саме в село Перемишель, прибуде знімальна група на чолі з відомим телеведучим Дмитром Комаровим. Журналісти долучаться до Всеукраїнської акції щодо популяризації та розвитку авіаційно-технічних видів спорту в Україні. Цю інформацію підтвердив міський голова Славути Василь Сидоров.

 

«Й справді до нас завітає Дмитро Комаров. Мета його приїзду - привернення уваги до проблеми розвитку авіації в Україні. Також відомий телеведучий, а рамках акції, має намір познайомити українців з аеродромами, льотними школами, дитячими авіасекціями, які існують у нашій державі», - розповів Василь Богданович.

За підсумками акції планується виробити відповідний сюжет, якій буде продемонстровано в засобах масової інформації та соціальних мережах.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина