Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

В Естонії почали перевірки банку, який підозрюють у відмиванні грошей Януковича

У Swedbank розпочалася перевірка в рамках розслідування, повідомляє  видання LK  з посиланням на  ТСН.

Фінансова інспекція Естонії розпочала перевірку в головному естонському офісі Swedbank, який підозрюють у відмиванні близько 135 млрд євро, зокрема коштів екс-президента України Віктора Януковича.

Прес-секретар Фінансової інспекції Лівія Восман пояснила, що мова йде про перевірку, яка проводиться в рамках розслідування, розпочатого 21 лютого.


"Під час перевірки співробітники Фінансової інспекції ознайомляться з документами і поспілкуються на місці з працівниками Swedbank. Як довго триватиме перевірка, не уточнюється. "Це залежить від результатів розслідування", - додала Восман.


Фінансові інспекції Естонії і Швеції домовилися 21 лютого розпочати співпрацю для перевірки звинувачень у відмиванні грошей, які були оприлюднені громадським телерадіомовленням Швеції SVT. У розслідуванні пообіцяв взяти участь і центральний банк Литви.

Swedbank може бути причетним до багатомільярдного відмиванню коштів через естонський філія Danske Bank, який, як вважають, став центром відмивання грошей з країн колишнього СРСР, зокрема Росії та Азербайджану.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент-втікач Віктор Янукович 2011 року вивів з України через Swedbank близько 3,6 мільйона доларів як "гонорар за книжку".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина