18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

На Хмельниччині почали спецоперацію з вакцинації від кору

Кампанія буде поширена на дітей, які пропустили щеплення від кору і краснухи.

Сьогодні, 2 квітня, у Хмельницькій області розпочалась кампанія з вакцинації школярів від кору. Дітей до 18 років, які не були раніше щеплені, планують вакцинувати протягом декількох тижнів за згодою їхніх батьків. Про це розповіла під час брифінгу виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, пише "Є".

«Ми приїхали на Хмельниччину, бо лише за три місяці 2019 року в області захворіло близько 3-ох тисяч осіб. Це втричі більше, ніж за увесь минулий рік. Наразі Хмельницька область є в списку антирейтингу за кількістю нових випадків кору. Ще два місяці тому найбільше хворих було у Львівській області. Але ми там провели спецоперацію, аби підвищити рівень вакцинації школярів. По завершенні усіх етапів спецоперації (було вакциновано 26 тисяч дітей) ми вдвічі зменшили захворюваність на кір на Львівщині. Таку ж спецоперацію ми хочемо провести і на Хмельниччині», - заявила під час брифінгу виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина